Hrací edukační padák - šátek s čísly a znaménky + -

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 471
3 440 Kč
Hrací edukační padák - šátek s čísly a znaménky + -
Neohodnoceno
Platba po doručení
Školky, školy
a ostatní státní organizace platí až po dodání zboží
Každý je originální a specifický
Individuální doručení
na jakékoliv místo
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Profesionální animovaný šátek 6 barev, 12 barevných klínků, ale každý klínek má navíc otvor s kapsičkou a potiskem konkrétního čísla od 1 do 10 a znaménky „+“ a „-“. Kapsy na šátku jsou vyrobeny ze silné síťoviny a jsou navíc lemovány barevným lemováním. Šátek byl navržen tak, aby plnil nejdůležitější funkce klasického animačního šátku a vytvářel nové možnosti ve hře. Díky otvorům a vytištěným číslům. Zábavu lze zpestřit učením čísel, sčítání a odčítání, barev atd. Objevte kouzelný svět animace, učení a zábavy s animačním šátkem!

Co je to animovaný šátek? Animační šátek je pečlivě promyšlený produkt, který přitahuje pozornost, podněcuje kreativitu a inspiruje k pohybu u dětí i dospělých. Šátek je vyroben z kvalitního, barevného materiálu, má  průměr 3 m, zesílené okraje a 24 duhových úchytů, což vám umožní vytvářet nezapomenutelné hry s různými doplňky.

Hledáte nápad na dobrou zábavu? Použití našeho animačního šátku učiní hodiny nejen atraktivními, ale také profesionálními. Animační šátek bude fungovat všude tam, kde je ochota a otevřenost k učení, radosti a zábavě! 

Naše animované šátky integrují, rozvíjejí představivost, stimulují kreativitu a podporují rozvoj reflexů a motorické koordinace. Hra s animačním šátkem je skvělou příležitostí, jak spojit radost ze hry, prvky učení a společně trávit čas ve skupině. Šátek je vyroben z nejkvalitnějších materiálů.

 

Popis:

 

průměr: 3m

barvy: 67 barev (fialová, modrá, zelená, žlutá, oranžová, červená)

počet rukojetí: 24

kryt: ANO

Návod na praní součástí