Hrací edukační padák - šátek + 20 čísel

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 429
5 285 Kč
Hrací edukační padák - šátek + 20 čísel
Neohodnoceno
Platba po doručení
Školky, školy
a ostatní státní organizace platí až po dodání zboží
Každý je originální a specifický
Individuální doručení
na jakékoliv místo
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Animační šátek umožňuje zábavu a vzdělávání. Podporuje představivost a kreativitu her. Díky sytosti barev přitahuje pozornost a vzbuzuje zájem a zvědavost všech účastníků hry. Dokonale podporuje rozvoj koordinace oko-ruka. Podporuje reflexy a vnímavost a zároveň umožňuje užít si radost z pohybu a být ve skupině.

Šátek + 20 čísel je úplná novinka na trhu! Vzdělávací šátek kombinuje zábavu a vzdělávání, dává nové možnosti při hraní a učení. Šátek + 20 čísel se stejně jako klasický animační šátek skládá z 12 barevných klínků, ale každý klínek má také 3 kruhové pásky na suchý zip o průměru 46 mm. Pomocí suchého zipu si můžete s šátkem hrát tak, že k němu připojíte další prvky. Kroužky na šátku jsou vyrobeny ze suchého zipu, který umožňuje nekonečné připevňování a odepínání prvků. Součástí balení je sada 20 čísel z odolného barevného materiálu se suchým zipem, který umožňuje připevnění a odepnutí na šátek. Barvy čísel odpovídají barvám na šátku, díky čemuž je učení hrou ještě jednodušší. Šátek byl navržen tak, aby plnil nejdůležitější funkce klasického animačního šátku a vytvářel nové možnosti ve hře. Díky suchému zipu lze zábavu zpestřit učením barev, poznávání číslic, atd. Šátek je vyroben z odolného nepromokavého materiálu, který se snadno udržuje v čistotě. Je vhodný pro venkovní i vnitřní použití.

 

Popis:

 

Šátek se suchými zipy o průměru 3 m, vyztužený páskou a 24 úchyty, 20 čísel na suchý zip. Praktický barevný obal s uchem.